top of page
ההורים ממליצים גן פעוטון אור בלב פתח תקווה

המלצות ההורים

“אני מכירה את ילנה ארוסי, בעלת הפעוטון אור בלב כ-7 שנים. היא הייתה הגננת של בני הבכור גיא ואחר כך לימדה את בני הקטן נתן.

ילנה היא בעלת ידע נרחב בשיטה של מריה מונטסורי  ולדעתי אולי בין הגננות הבודדות בארץ שבאמת בריאות ושולטות בשיטה זו.

שיטה כל כך יעילה ומוכרת בעולם ואשר מקנה לכל ילד חופש בחירה אמיתי, אפשרות לפתח כישרונות טבעיים אשר טמונים בו, מעררת סקרנות, מפתחת אינטליגנציה רגשית, מוטוריקה ומתחשבת בצרכים האמיתיים של כל ילד.

ילנה היא גננת מקצועית מאוד, רגישה לצרכיו של כל ילד, אשר יודעת לקרוא ולהרגיש כל פעוט ופעוט וכבר בגיל הרך לנתב אותו לכיוונים אשר נכונים לו, כי כל ילד הוא יחיד ומיוחד.

אני ממליצה מנסיון אישי כאמא על הפעוטון אור בלב, כי בטוחה שכל ילד שיתחנך שם, יזכה לקבל יחס חם ואוהב, ידע שלא מקבלים במקומות אחרים והכי חשוב, הילד ידע להכיר את עצמו ואת צרכיו וכישרונותיו האמיתיים וזאת תודות לשיטה של מריה מונטסורי אשר עובדי הגן מומחים בה ויודעים ליישם על הדרך הטובה ביותר!”

קייסי זלוטניצקי, ספטמבר 2018

“ילנה ארוסי גננת נהדרת! מקצעית ברמה שאי אפשר לתאר, אוהבת את הילדים והילדים מאוד קשורים אליה, סופגים ממנה את הידע והרגש. שתי בנות שלי גדלו איתה, אוהבות אותה כמובן אנחנו. ומה שהכי חשוב - אפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות.” 

ילנה שוורצמן, נובמבר 2018

ילנה משלבת חריצות גדולה, אהבה למקצוע שלה ולילדים. היא תמיד מנסה למצוא גישה אישית לכל ילד. ילנה פסיכולוגית טובה של ילדים בגיל הגן, מחנכת ומורה אמיתית.”

יוליה ציטרונובה, דצמבר 2018

“הנסיכה שלנו גודלת וחשבתי על פעילויות נוספות ומפגשים עם ילדים אחרים. אנחנו עדיין לא מוכנים לשלוח את הילדה ליום שלם לבד, אז בדקתי בכל הקבוצות פייסבוק המלצות אישיות על גן עם אמא בפתח תקווה לכמה שעות ביום וכולם המליצו על המקום שנקרא "אור בלב". קראתי לפני והתחברתי לגישה מונטסורית לחינוך הילדים - לתת חופש אמיתי ולתמוך בהתפתחות הטבעית. באנו ופשוט התאהבנו באווירה, התרשמנו מאוד מצוות המקצועית, נהננו מהמשחקים ומבחר פעילויות במקום. תודה רבה.”

אילנה פלד, מאי 2019 

“והנה מסתיימת לה שנה בגן  "אור ב ❤" , מה אגיד ומה אומר, תודה ענקית למנהלת הגן והגננת הראשית ילנה ארוסי  על היחס המיוחד והפרטני לילדה שלנו, על האהבה ללא תנאי ועל החינוך המיוחד ששמו מונטסורי, המחנך לעצמאות, למודעות עצמית וחופש הבחירה. בהחלט גדלנו פה, התחלנו לדבר, לבחור, להביע את עצמינו ונמשיך רק לגדול ולהתפתח בהנהלתה והנחייתה של האחת והמיוחדת במינה ילנה ארוסי!”

אירנה צימברג, יוני 2019 

 

“חיפשנו גן טוב לילד שלנו, כשהגענו למקום כבר הרגשנו משהו – גן שונה מכל הגנים, חום ואהבה לכל הילדים.
לנה גננת מוסמכת ומקצוענית, מדהימה, אחראית ומלאת חום ואהבה לילדים, בגן קיים חצר גדולה ומלא משחקים לילדים, אוכל טרי וחם המבושל באהבה יום יום במקום, מצלמות אבטחה. הגן עם הרבה משחקים מיוחדים התפתחות שונים.
הבן שלי פשוט מאושר בגן ומתפתח יום יום.
ממליצה מכל הלב, באחריות, אתם לא תצטערו.”

אלונה קרפנקו, יולי 2019 

עוד המלצות >>

המלצה גן פתח תקווה.jpg
bottom of page